Czysta mapa Alien Tv - 3 rodzaje.

Awatar użytkownika
alien1987
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 2097
Rejestracja: 12 cze 2011, 21:21
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podziękowań: 577 razy

Czysta mapa Alien Tv - 3 rodzaje.

Postautor: alien1987 » 05 lis 2014, 23:31

Dodaję trzy mapy przygotowane przeze mnie do waszej edycji i dyspozycji, mapy znalazłem na necie i przerobiłem tak by w logu nie było żadnego Error czy Warnings ani żadnych zbędnych dodatków. W folderach znajduje się większość rzeczy jak w Sample Mod Map możecie wyrzucić wtedy wielkość paczek znacznie się zmniejszy.Tekstury zostały oryginalne. W razie problemów z dodaniem np zwierzaków czy tekstur itp zapraszam do moich poradników z edycji i tworzenia map do ls 2013 pasują też do ls 15 :)
Poradniki LS 2013

Są to :
Mapa pierwsza - Wersja całkowicie pusta i bez niczego płaski zielony kwadrat :
Czysta mapa FS 2015 - czysta

Mapa druga - mapa płaska i pusta z dodanymi : krowami, owcami, kurami - oczywiście pastwiska musicie sobie stworzyć.
Czysta mapa plus zwierzęta FS 2015

Mapa trzecia - najbardziej rozbudowana jak na pustą. Znajdziemy na niej owce, krowy, kury - oczywiście bez pastwisk te musimy dodać sami. dwie nowe trawy znane z 11 czy 13 - krótka i normalna. trzy dodatkowe drzewka ( nie do wycinki) plus standardowe pod maszyny ponsse. jakieś krzaczki ;) Dwie dodatkowe tekstury malowania terenu. Dodany do modDesc skrypt na otwieranie automatyczne bram plus jedna brama.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Czysta mapa FS2015 plus dodatki: zwierzaki, rośliny, teksturki itp



Na każdej z tych map tworzę swoje mapy zarówno do LS 13 jak i LS 15 co widać np tu :
Tworzenie mapek
Możecie udostępniać, przerabiać, wydawać itp gdyż nie mam do tego praw autorskich jak i każdy na tym czy innym forum :) Niestety linki są na Uploaded gdyż na zipie szybko są blokowane .
Pozdrawiam Alien Tv - Alien1987
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 12:00 przez alien1987, łącznie zmieniany 4 razy.



Wróć do „Polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość