More realistic - gra "zatrzymuje się"

Awatar użytkownika
supersupermilki
User
Posty: 39
Rejestracja: 15 lip 2011, 13:18
Lokalizacja: Ok. Ostrowa Wlkp
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

More realistic - gra "zatrzymuje się"

Postautor: supersupermilki » 11 gru 2017, 22:11

Witam serdecznie! Zainstalowałem sobie FSa 17 (oryginał), pobrałem solidną dawkę modów (wszystkie z menu gry), zarówno na maszyny, Seasons, jak również wszystkie możliwe mody More Realistic. Problem jest następujący: Tworzę sobie nową grę, mapa oryginalna Westbridge, zaczynam grę na maszynach startowych bez kupowania czegokolwiek. Po wejściu do ciągnika Case 1455XL i odpaleniu (Enter), gra jakby "zatrzymuje się". Jedyne, co mogę zrobić, to włączyć menu Course Play Mod. Nie mogę wyjść z gry (tylko Alt + F4), wyjść do menu, wyjść z ciągnika czy nawet nim ruszyć. Dźwięk z gry leci normalnie. Wstawiam logi z gry - moim zdaniem problem leży po stronie More Realistic - pytanie jednak, czy da się ten problem rozwiązać zachowując ten mod?


Istotne linijki LOGu:

C:/Users/Miłosz/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/FS17_moreRealistic/OverrideVehicleMotor.lua:120: attempt to perform arithmetic on field 'mrMaxTorque' (a nil value)
Error: Running LUA method 'update'.

C:/Users/Miłosz/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/FS17_moreRealistic/OverrideMotorized.lua:71: attempt to compare number with nil
Error: Running LUA method 'update'.

Link do wklejonego pliku LOG, link bezpieczny:

http://www.wklejto.pl/316368



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: More realistic - gra "zatrzymuje się"

Postautor: Ziuta » 12 gru 2017, 14:10

Zaktualizuj MR do aktualnej wersji (na tą chwilę to 1.0.5.12) i Gearbox do aktualnej wersji (na tą chwilę to 2.3.0.3).

Awatar użytkownika
supersupermilki
User
Posty: 39
Rejestracja: 15 lip 2011, 13:18
Lokalizacja: Ok. Ostrowa Wlkp
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: More realistic - gra "zatrzymuje się"

Postautor: supersupermilki » 13 gru 2017, 19:11

Jedynym rozwiązaniem okazało się usunięcie GearBoxa. Aktualizacje niestety nie pomogły :/

Niemniej dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości