Forum

Awatar użytkownika
Black14
User
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Forum

Postautor: Black14 » 17 gru 2017, 16:33

Te forum jeszcze żyje? Jestem tu od kilku lat, przykro patrzeć jak to umiera

Awatar użytkownika
REC2
User
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Forum

Postautor: REC2 » 27 gru 2017, 15:21

Nie :/

Awatar użytkownika
eloelo52i0
User
Podziękował: 2070 razy
Otrzymał podziękowań: 2174 razy
Kontaktowanie:

Postautor: eloelo52i0 » 18 maja 2018, 12:11

Niestety ale jak widać obiektywnie forum umarło.

Awatar użytkownika
OceanFire
Administrator
Administrator
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: OceanFire » 12 cze 2018, 14:32

No słuchaj, forum jest poświęcone jakby nie było to grze. Każda nawet najlepsza gra się kiedyś znudzi. Generalnie mamy szansę się odkuć w przypadku jak wyjdzie nowa wersja symulatora.
:570:

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Postautor: dj_media » 23 cze 2018, 20:01

Może warto trochę odświeżyć stronę i coś tu rozwinąć?
FS jest dobry tylko od dawna brakowało nowych modów na stronie. Trzeba postarać się i wrzucać jakieś nowości i przyciągnąć aktywnych moderów tak jak to było kiedyś. Nowy FS jest szansą na powrót, ale według mnie warto już coś podziałać aby było widać, że forum nadal żyje.
Cattle and Crops jest całkiem niezłą alternatywą może warto pójść też w tę stronę i już rozwinąć zakładkę pod nowy tytuł? Grę można zakupić we wczesnym dostępie (teraz nawet w małej promocji na steam w sumie podobnie jak FS'a)
Sporo osób nagrywa takie gierki na youtube, jakby ogarnąć małą współpracę aby wrzucali w jakiejś zakładce nowe filmy zwiększyłoby to ruch na stronie.
Sam raz na jakiś czas zajrzę na forum, nawet nie liczę na coś nowego bo ruch jest zerowy (jak to piszę jestem ja i trzy boty), a jedynie z sentymentu.

Inicjatywa nie należy do mnie, ale to taki pomysł, żeby coś tu jeszcze zrobić. :)
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Awatar użytkownika
OceanFire
Administrator
Administrator
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: OceanFire » 23 cze 2018, 22:00

Inicjatywa należy do każdego. Oczywiście mam już kilka pomysłów na powrót bo widzę, że sporo osób z zamiłowaniem podchodzi i chcą odświeżenia :)
:570:

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Postautor: dj_media » 24 cze 2018, 02:22

Coś trzeba podziałać :)
Lada dzień powinna się pojawić zakładka z FS 19, to już nowy wątek będzie można robić :) Może jakieś dostosowanie grafiki w tle na nową część :P
Cattle and Crops narazie wolno się rozwija, może skuszę się na zakup przez steam na tej wyprzedaży to coś będę mógł powiedzieć więcej na temat rozgrywki :)
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Wróć do „Uwagi”